Ognisko we Wrocławiu – Parafia św. Jadwigi Śląskiej, ul. Wolska 6

Parafia


Spotkania Wspólnoty „Sychar” odbywają się we Wrocławiu – Leśnicy w parafii św. Jadwigi śląskiej przy ulicy Wolskiej 6 w każdy trzeci poniedziałek miesiąca. Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00. Poprzedzone są Mszą św. w kościele o godz. 18:00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY. Opiekunem Ogniska jest ksiądz Grzegorz Kopij.

Strona parafii:
http://lesnica.wroclaw.pl/

Na ostatnim styczniowym spotkaniu pochyliliśmy się nad tematem wzajemnych relacji w rodzinie między małżonkami i dziećmi. Mówiliśmy o tym jakie jest nasze serce i jak rozpoznać, czy nasze serce jest otwarte na innych.

Po czym sprawdzić czy masz serce? Po naszych  kontaktach z rodziną. Po tym jak rozmawiamy z naszym współmałżonkiem, z dziećmi,  z mamą, ojcem, znajomymi, przyjaciółmi.  Serce nasze jest dobre, bo wyszło z formy Jezusa i zostało w chrzcie odnowione. Ono jest dobre na dnie! Ono jest świątynią Boga! Serce tam w głębi się wzrusza. Tam jesteśmy dziećmi Bożymi. Tylko szatan stara się wmówić nam od 15, 30, 55 lat, że jesteś zerem, że jestem do niczego, że jesteś nieudacznikiem. Serce wszystko pamięta! Co ono pamięta dziś? Jezus przychodzi z szafy, w której siedziałaś jako mała dziewczynka. Jezus przychodzi z pokoju gdzie ukrywałeś się by płakać w samotności. Tam znajdziesz Jezusa!!!

Kategorie
Kronika